LOKETNÍ OPĚRKA ARMSTER I

ARMSTER I Honda Jazz II, 2008-2013

Loketní opěrka pro vůz:

Honda Jazz II, 2008-2013

Cena: 1790 Kč s DPH

Katalogové číslo: 64.SDA-09221



Loketní opěrka ARMSTER 1 výrobce Rati pro vůz Honda Jazz II, 2008-2013

Elegantní loketní opěrka Vám zpříjemní cestování. Nabízí spoustu praktických funkcí a zvyšuje komfort na cestách. Adaptér je vyroben vždy na daný typ vozu proto nevznikají problémy s montáží.

Loketní opěrka RATI ARMSTER 1 -Honda Jazz II, 2008-2013

  • Vrchní posuvná část obšita kůží
  • Možnost výškové regulace
  • Obrovský úložný prostor
  • Snadná montáž


Návod

Loketní opěrka ARMSTER 1 - návod, Honda Jazz II, 2008-2013


Funkce

Armster 1 loketní opěrka - Funkce - Honda Jazz II, 2008-2013

Hlavní funkcí loketní opěrky ARMSTER 1 je zajištění příjemného usazení loktu takovým způsobem, aby mohla ruka volně relaxovat. Proto má loketní opěrka povrch vyroben z polstrované koženky, které je jemná na dotek. Koženková plocha je součástí posuvného opěráku přesné loketní opěrky, tento opěrák si může řidič libovolně vysunout a to až o celých 5 cm. Tato vzdálenost je zcela ideální vzhledem k různým úhlům naklopení sedačky a vzdálenosti řidiče od volantu. ARMSTER 1 hraje také důležitou roli také jako úložný prostor. Řidič má okamžitě po ruce místo, do kterého si může uložit například cestovní doklady nebo drobné cestovní zavazadlo. Přístup k úložnému prostoru se nám naskytne při vyklopení horní části opěrky lokte. Tu lze vyklopit do úhlu 90°. Jelikož mohou mít jednotliví řidiči jiné požadavky na samotnou výšku loketní opěrky, tak si ji lze volně upravit až o 5 cm. V případě, že potřebuje řidič více prostoru, tak lze vyklopit i celou opěrku a to až za úroveň samotné sedačky, k dispozici je výklopný úhel 105°. Po vyklopení nám opěrka nijak nepřekáží a lze se kdykoliv rozhodnout, jestli budeme cestovat s loktem opřeným o opěrku nebo bez ní.

Samotná loketní opěrka zaručí pevnost, pohodlí a dlouhodobou výdrž. Jedná se o certifikovaný výrobek, který prošel celou řadou náročných testů. Testy se týkaly otevírání mechanických částí a také zátěžové testy, opěrka lokte unese bez potíží váhu 80kg. Při běžném používání nelze opěrku poškodit. Výrobcem opěrky je Rati, přesné loketní opěrky se vždy vyrábějí na míru pro vůz.


Montáž:

Samotná montáž přesné loketní opěrky je velmi snadná a časové nároky jsou zde v řádech minut. Po rozbalení zakoupené opěrky si lze všimnout, že se skládá pouze ze dvou částí, které jsou tvořeny kovovým sedlem a samotnou opěrkou. Dále jsou v balení šrouby. Uživatel musí opěrku namontovat do automobilu na pevno, tudíž bude zapotřebí i vrtačka s drobným vrtákem o průměru do 3 mm.



Montáž by měla začít spojením kovového sedla s opěrkou, to učiníme přišroubováním prostřednictvím 4 šroubů. Následně pokračujeme zakreslením otvorů pro vrtání, kdy uživatel přiloží sedlo na středovou část mezi sedačkami a tužkou si zakreslí otvory, které následně vyvrtá. Posléze, opět pomocí 4 šroubů, opěrku pevně přišroubujeme. Po tomto kroku je opěrka zcela připravena k běžnému používání. Vše od Rati je vyrobeno pro vůz.

Balení

Loketní opěrka RATI ARMSTER 1 balení - Honda Jazz II, 2008-2013

Galerie

#1 ARMSTER 1 Loketní opěrka #2 ARMSTER 1 Loketní opěrka
#3 ARMSTER 1 Loketní opěrka #4 ARMSTER 1 Loketní opěrka
#5 ARMSTER 1 Loketní opěrka #6 ARMSTER 1 Loketní opěrka
Loketní opěrky pro značky vozů: CHEVROLET, CITROEN, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, KIA, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SUZUKI, TOYOTA, VOLKSWAGEN